Teatripakett

Kingi endale ja oma kaaslasele unustamatud hetked Maria talus, et lülituda välja argirutiinist, puhata ja saada osa teatrielamustest väljapool linnakära. Selle teatrisuve hittprojekt on Pootsi mõisas toimuv hingemattev komöödia “ERAMAA”, laval näeme tuntud ja armastatud Eesti näitlejaid ja artiste.

Maria talu teatripakett, suvelavastus "Eramaa" Pootsi mõisas


Teatripakett koos Pootsi mõisa suveteatri külastusega:

  • majutus kahekohalises toas
  • piletid Pootsi mõisas toimuvale etendusele "Eramaa"
  • maitsev hommikusöök

Paketi hind kahele inimesele 135 €,
majutumisel teise korruse suuremas kahekohalises toas 140 €.

 

ERAMAA on hingeminev komöödia neljast inimesest, kes kogunevad igal aastal ISA (Andrus Vaarik) juurde sauna sünnipäeva pidama. Reeglid on lihtsad: ISA kütab sauna ja hoolitseb sakuska ning joogipoolise eest, sõbrad hoolitsevad naeru, nalja ja laulu eest. Tullakse koos, minnakse ka koos. Kedagi maha ei jäeta. Kuid saunas hõõguvad peale kerisele lisatavate puude ka valusad omavahelised rääkimata jätmised ja lõpuks konkreetset vastust nõudvad küsimused. MIKS tullakse? MIDA räägitakse? MILLAL minnakse? Vastused ja ootamatu lõpplahendus tulevad vaatajani läbi nalja, laulu ja pisarate. Eesti tippnäitlejate lustimine ja Valter Soosalu kirjutatud originaalmuusika esitamine mõisa suure tiigi peale ehitatud reaalselt töötavas saunas on midagi, mida lihtsalt peab nägema ja nende esituses kuulma. Kõike seda kannab ja toetab Eesti teatri helikuninga Ardo Ran Varrese poolt kujundatud helimaastik.
Etendust saadavad Romantiline Rannatee ja värske suitsukala, kohalikud suupisted, hõrgutised ja Pootsi mõisa käsitööveinid ning te saategi koosluse, millest te ei taha mitte mingil juhul ilma jääda.
Etendused toimuvad Pootsi mõisa suurele tiigile ja selle kaldale spetsiaalselt ehitatud mängupaigas.

Esietendus Pootsi veinimõisas 8.juulil, 2021.
Lavastaja soovitus: vanusele 12+
Kestus 2 h 20 min, üks vaheaeg

OSADES: Andrus Vaarik, Tanja Mihhailova-Saar, Pääru Oja, Juss Haasma, Nikolai Bentsler

Autor: Hannes Võrno
Lavastaja: Anti Reinthal
Laulude autor: Valter Soosalu
Helikujundus: Ardo Ran Varres

 

Broneeri tuba siit või helista telefonil +372 523 6066