Maria Talu kinkekaart

Maria Talu kinkekaart

"Kingitud hobuse suhu ei vaadata" - ütleb vanasõna.

Kas just hobust on vaja kinkida, kuid Maria Talu kinkekaardi võiks küll muretseda toreda ja meeldejääva üllatuse tegemiseke oma kallimale, sõbrale, pereliikmele ...

Kinkekaardiga võib osa saada kõigist Maria Talus pakutavatest teenustest ja pakettidest. Võimalus on minna ratsutama, metsamatkale, nautida Talurahva Spaa teenuseid või saada osa maitsvast talu õhtusöögist ja grilliõhtust lõkkeplatsil. Kinkekaart jätab saajale vabad käed, et endale ise parim kingitus valida. Samuti on kinkekaart hea võimalus ettevõtetele oma töötajate premeerimiseks või heade koostööpartnerite üllatamiseks.

Maria Talu kinkekaardid on käsitöökaardid, mille väärtuse saate ise määrata.
Kui soovitud teenuse maksumus on suurem kui kinkekaardi väärtus, saate puudujääva summa juurde maksta.
Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.
Kaotatud või rikutud kinkekaarte ei asendata.
Kinkekaardi kehtivus on 1 aasta, alates selle ostmise kuupäevast.

Kinkekaardi saate tellida telefonil 523 6066 või e-mailiga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Tellimuse alusel esitatakse Teile arve, mille saate tasuda sularahas Maria Talus ja hotellis Victoria  (Kuninga 25, Pärnu) või teha pangaülekande arvel näidatud kontole.
Pärast kinkekaardi eest tasumist väljastatakse see Teile Maria Talus, hotellis Victoria või saadetakse postiga soovitud aadressil.

Parimaks kingituseks on emotsioonid Maria Talust!