Traktor New Holland - midagi daamidele

Traktor New Holland

Kallid daamid!

Pöördun teie poole sooviga tuttavaks saada. Ma olen traktor New Holland, kes igatseb nii väga õrnalt hoolitseva naisterahva käe järgi, mis keeraks rooli õiges suunas ja aitaks käike vahetada. Mul on 3,9 liitrine 4-silindrilise turbolaadimisega 95 hobujõuline mootor.
Kutsun kõiki väikesele vallatule lõbusõidule teie juhtimisel. Palava ilma korral ei pea muretsema ülekuumenemise pärast, sest silitan teie keha jaheda tuuleõhuga konditsioneerist ja hellitan teie kuulmismeelt mängides CD-lt teie lemmikmuusikat. Kohtumiseni Maria Talus!

Teie traktor New Holland


Traktorisõit daamidele on tasuta, kui tellite mõne Maria Talus pakutavatest majutust sisaldavatest pakettidest – Talurahva SpaaRomantikapakett, Grillipakett, Seminaripakett jne.

PS! Kui soovite lõbusõidu ajal kuulata oma lemmikmuusikat, siis palume oma muusikasoovist eelnevalt teatada või oma CD plaat kaasa võtta.


Küsi pakkumist siit või helista telefonil +372 523 6066

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.